Ośrodki wczasowe i wypoczynkowe - Katalog osrodek.pl poleca:

 

INFO

Ośrodek "WOŚWIN" położony jest w wiosce letniskowej Cieszyno Łobeskie, na terenie malowniczej otuliny Ińskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 200 metrów od jeziora Woświn. Woda w jeziorze jest pierwszej klasy czystości; zasobna w ryby. Jezioro jest połączone z sąsiadującym jeziorem Mielno. Z uwagi na duży kompleks leśny, Cieszyno posiada bardzo zdrowy mikroklimat, zalecany przez lekarzy - szczególnie osobom ze schorzeniami dróg oddechowych. Przy nabrzeżu jeziora jest pomost, a za symboliczną opłatą można korzystać ze sprzętu do pływania (łódki, kajaki, rowery wodne). Ośrodek jest usytuowany około 1 kilometra od drogi głównej Szczecin - Drawsko, około 10 kilometrów za miejscowością Chociwel. Woj. Zachodniopomorskie, około 70 km od Szczecina.
Wczasowicze są zakwaterowani w murowanych domkach parterowych. Jednorazowo możemy przyjąć 72 osoby. W każdym domku są dwa pokoje dwie łazienki z natryskiem, umywalką, WC, lodówka, radio, czajnik bezprzewodowy. Do dyspozycji gości świetlica, gdzie można pograć w bilard, pingponga oraz różne gry dla dzieci i dorosłych, siłownia.Ośrodek jest czynny przez cały rok - można organizować kolonie dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły, szkolenia wyjazdowe, kursy, wczasy specjalistyczne (np. nauki języka). Organizowanie imprez okolicznościowych na zamówienie: wesela, imprezy integracyjne i zakładowe .
W ośrodku prowadzone jest pełne wyżywienie "Domowa Kuchnia". Teren wokół ośrodka jest zagospodarowany: mamy boisko do gry w piłkę siatkową, nożną i koszykową, bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, parking dla samochodów. Teren ośrodka jest ogrodzony. Można przyjeżdżać ze zwierzętami.
Do zwiedzania proponujemy ciekawe zabytkowe obiekty sakralne oraz okazy drzew rosnące w Ińskim Parku Krajobrazowym. Można korzystać z jazdy konnej w pobliskich miejscowościach (Łobez, Stadnina Koni około 20 km). W ośrodku można dokonać zakupu karty wędkarskiej na połów ryb w jeziorach.
Jeżeli chcecie Państwo odpocząć w ciszy i spokoju, to zapraszamy do naszego ośrodka "WOŚWIN" w Cieszynie Łobeskim.
 

Ośrodki wczasowe i wypoczynkowe Katalog osrodek.pl:


mapa_woj

 

Counter

 © Ośrodki Wczasowe i Wypoczynkowe |

info | ośrodek | atrakcje | cennik | dojazd | okolica | kontakt